Fabrika

İmteks, üretim faaliyetlerini Gürcistan Batum'da kurulu fabrikasında en son teknolojilerle sürdürmektedir.

Üretim 14,000 m2 kapalı kullanım alanında gerçekleştirilmekte ve aylık olarak yaklaşık 800.000 adetlik üretim kapasitesine ulaşılmaktadır.

Model, Kumaş, Kesim, Dikiş, Ütü, Kalite Kontrol ve Ambalaj bölümlerindeki çalışmaları görsel olarak daha yakından incelemek için bu linki kullanabilirsiniz.


Çevre ve İSG Politikamız

İmteks Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. işçi sağlığı ve iş güvenliğinin korunmasını ve sürekli geliştirilmesini genel amaç olarak benimsemiştir. Hazır giyim sektöründeki en güvenli firmalardan biri olmak vizyonumuzun bir parçasıdır.

Bu doğrultuda amacımız;

Tüm operasyonlarda Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuata ve müşterilerimizin standartlarına uymak, İş yerinde ortaya çıkması muhtemel iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi için risklerimizi belirlemek ve bunları en aza indirmeye çalışmak, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği açısından daha az riskli olan madde, malzeme ve ekipmanları kullanmak ve bu konudaki gelişmeleri takip etmek, Atıkların azaltılması, yeniden kullanımı, geri kazanımı ve geri dönüşümü için çalışmalar yapmak, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında tüm çalışanlarımızın bilinçlendirilmesi için eğitim faaliyetleri düzenlemek, Hedeflediğimiz başarıya ulaşmak için çalışanlarımızla işbirliği içerisinde gerekli önlemleri almaktır. İmteks Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. İSG Politikasını günün koşulları ve gelişmeleri yönünde gözden geçirecek ve yenileyecektir.

 

İmteks Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş. | Merkez Ofis: Merkez Mah. Kavak Sok. No:22 Yenibosna 34530 İstanbul | Tel: (0212) 454 9000